בתור מנהל בבנק לשעבר, ראיתי שחוסר ההיכרות עם המערכת גרם לאנשים לשלם הרבה מעבר למה שהיו צריכים.

החזון שלי
הוא שכל אחד יוכל לקחת משכנתא שבה ישלם הכי פחות שאפשר, ושמשפחות יוכלו להינות מהכסף הפנוי…

ניסיון למעלה
15 שנים
בתחום הפיננסים

בעל
תואר שני
לכלכלה

מנהל בבנק
דיסקונט לשעבר

תעודות מתמחה
בנדל"ן

משכנתא.

המילה הזו עושה לרבים תחושה לא נוחה.
האמת? בלי היכרות עמוקה עם התנהלות הבנק היא בהחלט יכולה להיות כזו.
משכנתא היא עסקת חייכם.
היא תעזור לכם להגיע לרכישה גורלית, לשנות את המציאות הנוכחית שלכם, ו…היא תלווה את שגרת חייכם, מי יודע לכמה זמן?!

אני שחר וולף, מומחה למשכנתאות ולמימון.
מומחה, זה אומר לדעת איך הבנק חושב, איך אתה חושב והשילוב של שניהם יוצר משכנתא רווחית, והכי חשוב- עם חיסכון אמיתי!
אחרי למעלה מעשור בתפקידי ניהול בבנק וניהול תחום משכנתאות בסניפים, החלטתי לעבור צד.
לצד שלכם, הלקוחות.
אני מבין בדיוק מה הבנק רוצה וצריך כאשר אתם מגיעים לבקש משכנתא, יודע על מה הוא מוכן להתפשר ויודע להפוך את המשכנתא כך שתהיה הכי טובה עבורכם.
לבנות תמהיל מדוייק, זו מלאכת מחשבת של ממש שרק מומחה, אחד שמאות משכנתאות אושרו אצלו ומכיר לעומק את הצד השני, יכול לתת ולייעץ.
הסיפוק הזה שאתה מגיע לתוצאה טובה באמת, החיוך הזה שעולה על פני הלקוח כשמגלה כמה כסף חסכת לו, זו הסיבה שאני ממשיך בעשייה הזו, זה הדלק להמשיך ולהילחם בשבילכם, בשביל עוד הרבה חיוכים כאלה!

אז לפני ואחרי הכל- אני מתחייב לתת לכם שקט נפשי וביטחון שעשיתם את המקסימום לפני שניגשתם לעסקת חייכם. אעשה הכל כדי שהמשכנתא, זו שתלווה אתכם, תלווה בחיוך.

מחזור
משכנתא

משכנתא
לבניה
עצמית

משכנתא
מחיר
למשתכן

משכנתא
לעסקים

משכנתא
למשרדים

משכנתא
לגיל
השלישי

משכנתא
הפוכה

חסכון גדול,

מתחיל בשיחה קטנה.

אם אתם מעונינים בייעוץ או בהכוונה לגבי כל תהליך המשכנתא
השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם.

לקוחות

ממליצים.

עדי גוטמן
עדי גוטמן
"חייבת להודות שאני מאלו שהיו בטוחים שאין צורך לקחת יועץ משכנתאות. בטח לא אחת כמוני שלא מפחדת ממספרים וחישובים. "מקסימום אקרא באינטרנט" אמרתי לעצמי. ובאמת התחלתי להסתובב בין הבנקים ולהתמקח וגם קיבלתי, מה שנראה לי אז, כאחלה של תמהיל. הייתי רגע מלחתום על המשכנתא ואפילו התייעצתי עם חבר שעובד בתחום ואמר שהשגתי ריביות מעולות. ובהשגחה פרטית, רגע לפני, חברים שרכשו לא מזמן דירה אמרו שאני חייבת להכיר את שחר. נפגשנו. כי מה יש לי להפסיד, ומהרגע הראשון אתה מבין שמדובר בבן אדם מליגה שונה. אדם שמבין בכספים, רואה את התמונה הגדולה ומצליח לראות הרבה מעבר לריבית או ההחזר לשקל. כזה שמתכנן אתך את העתיד שלך, 20 שנה קדימה, ובמדוייק, עד כמה שניתן. שחר הגיש לי את המשכנתא המדוייקת ביותר עבורי וכמו במין קסם, ממצב בו כיתתי רגליי מבנק לבנק, הבנקים רדפו אחריי. כמה שקט ושלווה השחר הזה העניק לי, אין לתאר."
דובי הוכרמן
דובי הוכרמן
"מה שתפס אותי אצל שחר היה הרגע בו הוא הגיש לי את התמהיל היצירתי. אני בכלל לא חשבתי על הכיוון הזה. אמנם אני לא בא מתחום הבנקאות אבל מבין בזה. אני זוכר כמה התפעלתי מהגישה המקורית ואם להיות כן, די פיקפקתי בכך שהבנק יסכים לתמהיל כזה. שחר הרגיע אותי ואמר שלא אחשוש ובאמת אחרי יומיים הבנתי עד כמה עשיתי את הבחירה הנכונה כשלקחתי אותו לשחר, המומחה למשכנתאות. בחלומות שלי לא חשבתי שזה יהיה המצב אבל שחר, עם יחסי אנוש נדירים, סבלנות ושלווה ידע להשרות עליי רוגע לאורך כל הדרך וכנראה גם על הבנק…"
מנדי נאבול
מנדי נאבול
"בדיעבד אני מבין שהכי חשוב במשכנתא זה ההבנה של מה יקרה בטווח הארוך. מה יקרה לריביות, לאג"חים ולבנק ישראל ובעצם לכל מה שיקבע כמה אשלם על המשכנתא שלי, רק בן אדם שמבין במימון ומכיר את הבנק ואת כל ההתנהלות שלו, יכול לתת הערכה ותכנון. כשראיתי איך שחר שולט בדברים האלה, הבנתי שלא צפויות לי הפתעות בהחזר משכנתא גם בעוד 20 שנה. אני עשיתי את הבחירה הנכונה."
Previous
Next

חסכון גדול,

מתחיל בשיחה קטנה.

אם אתם מעונינים בייעוץ או בהכוונה לגבי כל תהליך המשכנתא
השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם.

 נבנה ע"י 'טורבו דיגיטל' 

צלצלו אלי: 050-6442550

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן